O nás

Ručně vyráběné prstýnky na zakázku z přírodních materiálů – odkud se vzal tento nápad?

Star Divider

Na začátku samozřejmě byla touha po vytvoření něčeho nového a neobvyklého. A proto se zrodil nápad na vytvoření produktu, který zatím na trhu nebyl – prstýnky zdobené přírodními materiály. A proč právě dřevěné prstýnky? Na rozdíl od jiných materiálů je dřevo neobvykle vděčné a poddajné co se týče zpracování. Proto ho využíváme denně při výrobě, kdy tvoříme jedinečné svého druhu dřevěné prstýnky. Každý kousek je samozřejmě unikátní pro svou nezaměnitelnou barvu, každý dřevěný prstýnek má svůj charakter.

Dřevěné prstýnky - jedinečné svého druhu.

Star Divider

Pracujeme v malé dílničce Zaczyk Jewellery. K výrobě používáme nejen evropské přírodní dřeviny, ale i ty exotické. Pro zdobení našich produktů vyhledáváme netypické a velmi zřídka se vyskytující minerály, které pocházejí z dalekých končin světa. Nebojíme se experimentovat s různými materiály jako ocel, titan nebo zlato. Výsledkem těchto pokusů jsou nově vznikající kolekce prstýnků, které jsou skvělou alternativou k tradičním prstýnkům.

Od začátku naší existence jsme věrní myšlence jak nejvíce individualizovat.

Proto realizujeme i velmi odvážné nápady a individuální návrhy našich zákazníků. Práce nad dřevěnými prstýnky vyžaduje preciznost a velkou koncentraci. Výsledkem jsou pak produkty, které opouštějí naši dílnu vyladěné do posledního sebemenšího detailu.

Značka Zaczyk Jewellery by neexistovala bez zdrojů, které nám poskytuje sama příroda. A proto se pravidelně účastníme výsadby nových stromů. Kromě toho dřevo a minerály, ze kterých vyrábíme naše prstýnky, pocházejí z legálně kácených stromů a dolů. Materiál získáváme od důvěryhodných a spolehlivých dodavatelů. Ve firmě Zaczyk Jewellery implementujeme postupy, které se řídí myšlenkou udržitelného rozvoje a zodpovědného podnikání.