Příjem objednávek

Příjem objednávek. Jak objednat prstýnky ze dřeva?

Star Divider

Příjem objednávek na všechny produkty nabízené pod značkou ZWR přijímáme pouze prostřednictvím emailu: info@zaczykjewellery.cz. Prstýnky zatím nelze objednat jiným způsobem. Email je závaznou objednávkou.

Pokud máte nějaký dotaz nebo si nejste jistí objednávkou, prosíme o telefonní kontakt. Rádi Vám odpovíme na veškeré dotazy a pomůžeme s objednávkou.

Co musí obsahovat email s objednávkou?

Star Divider

V emailu je potřeba uvést Jméno a Příjmení (pro spárování objednávky s platbou) a informaci o produktu, který chcete objednat.. Pokud máte zájem o prstýnky, stačí napsat název prstýnku a jejich kód, který je vždy uvedený pod obrázkem. Prosíme o uvedení přesné šíře prstýnku v mm, velikost prstýnku a dodací adresu. Tabulka s velikostmi prstýnků se nachází ZDE. Jestli máte zájem o individuální návrh prstýnku nebo chcete nějakou změnu v již navrhovaných modelech, napište nám, jaké změny požadujete. Když bude něco nejasné, budeme Vás kontaktovat.

Co dělat v případě vlastního návrhu?

Star Divider

Pokud chcete individuální návrh prstýnku, je potřeba se ozvat prostřednictvím telefonu nebo emailu. Jakmile dojde k ustálení konečného návrhu, bude Vám sdělena individuální cena.

Další postup po odeslání objednávky?

Star Divider

V průběhu 24 hodin během pracovního týdne Vás budeme kontaktovat, abychom Vám potvrdili objednávku. Obdržíte rovněž informaci o přibližné době dodání a informace o bankovním účtu, na který danou částku uhradíte. Pokud budou nějaké nejasnosti v objednávce, upřesníme je, případně poradíme, jak nejlépe provést změny, aby byl výsledek perfektní.

Do kdy je potřeba zaplatit zálohu nebo celkovou částku?

Star Divider

Příkaz k úhradě je potřeba provést na celkovou částku objednávky včetně dopravy nebo zálohu, kterou řešíme individuálně. Teprve po uhrazení částky je objednávka zařazená do výroby. Při úhradě je potřeba uvést Jméno a příjmení. Doba dodání se počítá až od připsání částky na náš bankovní účet. Dokud nebude částka zaúčtována, objednávka není konečná a dohodnutý čas dodání se může lišit.

Jakým způsobem obdržíš prstýnky nebo manžetové knoflíčky?

Star Divider

Hotový produkt obdržíš v předem dohodnutém termínu prostřednictvím pojištěného balíčku ČP nebo Zásilkovny. Balíček je velmi dobře zabezpečený proti mechanickému poškození. Pokud zjistíte při přebírání zásilky nějaké poškození balíčku – ihned to nahlaste doručovateli nebo nás kontaktujte.

Jak dlouho trvá výroba?

Star Divider

Standardní doba výroby je cca 2 měsíce dle počtu zakázek. Při potvrzení objednávky Vám vždy sdělíme přibližné datum dodání. Pokud máte zájem o rychlejší termín, neváhejte nás kontaktovat.

Kolik stojí doprava?

Star Divider

 

  • Balík Do ruky 99 Kč
  • Balík Na poštu 79 Kč
  • Balík do Balíkovny 69 Kč     
  • Zásilkovna v rámci ČR 70 Kč

Všechny uvedené ceny na stránkách jsou včetně DPH.